Amazon Hesap Yönetimi

Amazon Hesap Yönetimi; Amazon’da tarafımızın danışmanlığıyla açılmış satıcı hesabınızın yönetimi; katalog oluşturma, ürün listelerinizin açılması, fiyatlandırma, sipariş yönetimi, reklam yönetimi, müşteri ilişkileri yönetimi, hesap ve liste sağlığı yönetimi ve raporlama süreçlerinin organize edilmesiyle gerçekleştirilir.
Serkan Akarsu Danışmanlık ekibi olarak bu süreçlerin optimize edilmesi ve yönetimini de sizler için güvenilir yöntemlerle gerçekleştirmekte ve sizi süreç boyunca bilgilendirmekteyiz.
Bu aşamalar, hedeflenen satış rakamlarına ulaşılmasında ve kârın artırılmasında stratejik bir öneme sahiptir. Serkan Akarsu Danışmanlık tarafından şirketinize sunulan proje için bir proje yöneticisi seçilir. Bu işlemlerin yönetimi ve organizasyonu, projenize atanan yöneticiniz ve alanında uzman kişilerden oluşan ekibi tarafından sağlanır.
Satışların artırılması için rekabet koşullarına göre belirlenecek stratejik planlar, proje yöneticiniz tarafından raporlanarak size sunulur. Tüm süreç ve gelişim, periyodik aralıklarla size sunulacak raporlar aracılığıyla şirketinize iletilir.

Sizi Arayalım

Numaranızı forma yazın biz sizi arayalım.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart