Lojistik & Tedarik Zinciri Yönetimi

Tedarik Zinciri Yönetimi, müşteriye, doğru ürünün, doğru zamanda, doğru yerde, doğru fiyata tüm tedarik zinciri için mümkün olan en düşük maliyetle ulaşmasını sağlayan malzeme, bilgi ve para akışının entegrasyonudur. Bu optimizasyon, maliyetleri en aza indirirken müşteri ve tedarikçi memnuniyetini artırmayı hedefler. Firmalar arasındaki ilişkilerin koordinasyonu ve süreçlerin kontrolünün sağlandığı bu model, maliyeti düşürme, kalite ve faaliyet hızını artırmada kullanılır.
Bizler de Serkan Akarsu Danışmanlık ekibi olarak, ürünlerinizin hedef ülkeye gönderilmesi için tedarik zinciri yönetimi sürecinde aktif olarak rol alıyor ve sizlere güvenilir destek sağlıyoruz. Desteklerimizi detaylandırırsak;
Inspection: Tedarikinizi Çin Halk Cumhuriyeti’nden sağlayacaksanız, Çin ekibimiz tarafından tedarikçi bulma, üretim süreci takibi, ürün denetim ve kalite kontrolü sağlanıp size raporlanır.
Ürün Barkodlama: Ürünlerinizin uluslararası e-ticaret formlarına uygun olarak kimlikleri oluşturulup barkodlaması gerçekleştirilir.
Paketleme ve Etiketleme: Koli ölçüleri ve ağırlıkları, e-ticaret platformlarının lojistik standartları göz önüne alınarak düzenlenir.
Uluslararası Nakliye: Ürünlerinizin hedef ülkeye ulaştırılması ve gümrük operasyonları organize edilir.
Depolama ve Ellecleme: Hedef ülkede ürünlerinizin depolanması, gerekli durumlarda ellecleme, paletleme, shrinkleme hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.
Amazon FBA Depolarına Nakliye Planı: Geniş bir alana sahip olan ülkelerde, ürünlerin tüm coğrafyaya yayılması satış hızını etkileyen önemli bir etkendir. Bu bağlamda, ürünlerin hedef ülkelerin her noktasına dağılması, nakliye maliyetleri de göz önünde bulundurularak optimizasyonu ve organizasyonu tarafımızca yapılır.
Stok Takibi: Hedef ülkedeki aktif stokunuz, Serkan Akarsu Danışmanlık ekibi tarafından günlük olarak takip edilir. Satış hızına ve öngörülen takvime göre, yeni siparişlerin oluşturulması ve müşteri talebi doğrultusunda ürünlerin optimize edilmesi de ekibimizce yapılır.

Sizi Arayalım

Numaranızı forma yazın biz sizi arayalım.

Start typing and press Enter to search

Shopping Cart